UKGS
Türkçe | English
facebook twitter
hakkımızda hizmetler kurye servisi iletisim
hakkimizda
hakkimizda
 
Memnuniyetiniz önceliğimizdir. İşte bu yüzden UKGS Kargo ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitlenen hizmet ağı, dinamik kadrosu ve güçlü iş ortaklarıyla her türlü koşulda kargonuzun sorumluluğunu güvenle taşıyor.
Ekonomik Servis: Eco servis fiyat açısından ekonomik olan servis türüdür. Ekonomik olmasının yanı sıra kullanıcılara oldukça hızlı teslimat süreleri sağlar. Çok acil olmayan her türlü gönderilerinizi gerçekleştirirken kullanabileceğiniz door to door (kapıdan kapıya) servis türüdür.
Express Servis: Acil ulaştırılması gereken gönderilerileriniz için kullanabileceğiniz hızlı servis türüdür. Gümrük işlemlerine bağlı olarak süre değişmekle beraber pek çok ülkeye gönderinizi yaptıktan sonraki iş gününe teslimat sağlayan door to door (kapıdan kapıya) servis türüdür.
Özel Teslimat: Çok acil kargolarınız için kullanabileceğiniz özel bir servistir. Özel kurye sadece sizin yükünüz için uçar ve mümkün olan en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştirir. Alıcı ülkenin vize uygulamaları, uçuş detayları, gönderilecek ürünün cinsi, ebatları, ağırlığı önemlidir.
İhracat: Beyannameli çıkışlarınızda kullanabileceğiniz servistir. Dilerseniz havalimanı, dilerseniz kapı teslim seçeneklerini kullanabilirsiniz.
İthalat: Dünyanın neresinde olursa olsun ithal etmek istediğiniz kargoyu tek bir talimatınızla alıp, adresinize teslim ediyoruz.
Paketleme: Göndereceğiniz ürünün cinsine, ağırlığına ve ebatlarına göre hazırlanmış kutulardan birini seçerek kolayca paketleyip gönderinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Alıcı Ödemeli Servis:Gönderilerinizin taşıma ücretlerini üstlenmek istemediğiniz durumlarda teslim alan ödemeli olarak kullanabileceğiniz servist türüdür. Gönderilerinizin taşıma ücretinin tamamı alıcı tarafından ödenir.

Alıcı ödemeli servis tüm ülkelerde sağlanamamaktadır.Müşteri hizmetlerinden bilgi alınız.

 
formlar
form
form
form
form
form
form
hizmetlerimiz
ADRES
UKGS Uluslararası
Kargo Gönderim Servisleri
Akyol Cad. Ali Han No:30/2
Cihangir Beyoğlu İstanbul

TELEFON
+90 850 300 8547(UKGS)

FAKS +90 212 245 7880

E-POSTA info@ukgs.net
UKGS © 2014
facebook twitter